Paslaugos

paslaugos

Visos stiklinimo paslaugos vienoje vietoje!

Gamyba ir montavimas

Visa Lietuva

24/7 avarinis servisas

Teikiame visą parą veikiantį avarinį servisą po nelaimės, gamtos stichijų, vandalizmo ar po įsilaužimo padarytos žalos. Montuojame apsaugines plokštes iškart po įvykio, paliekame saugiai iki naujo stiklo gaminio sumontavimo. Dirbame su nekilnojamo turto draudimo įmonėmis, sutvarkome dūžio patirtą žalą ir dokumentaciją.

Virtuvės stiklo sienelės

Pagal jūsų pasirinktą spalvą dažyto stiklo ar šilkografija klijuotų virtuvės stiklo sienelių gamyba ir montavimas. Išmatuosime, pagaminsime ir sumontuosime įvairių dydžių, formų sieneles su kiaurymėmis rozetėms ir pritaikysime pagal jūsų virtuvės baldus. Gaminame iš veidrodžio, grūdinto stiklo arba negrūdinto spalvoto stiklo žaliavos.

Veidrodžio gaminiai

Gaminame ir montuojame įvairių dydžių ir formų veidrodžius su kiaurymėmis. Gaminame įvairias vazas, padėklus, kolonas ir pan. Siūlome standartinius skaidrius, pilkai ar rudai tonuotus, išskirtinius kelių atspalvių sendintus veidrodžius. Kraštines apdirbime pagal jūsų poreikius - šlifuota, poliruota, facetas.

Stikliniai turėklai

Gaminame ir montuojame įvairių dydžių ir formų lauko ir vidaus stiklo turėklus. Naudojame grudintą ar laminuotą, skaidrų ar tonuotą stiklą su kiaurymėmis. Pasiūlysime keletą tvirtinimo būdų pagal jūsų poreikius ir dizainą, kaip berėmes tvirtinimo sistemas ar su porankiais ir statramsčiais.

Dušo sienelės - kabinos

Gaminame ir montuojame vonios kambario dušo sieneles ir kabinas. Pagaminsime įvairių dydžių, skirtingų formų, išskirtinio dizaino, bei skirtingais tvirtinimo būdais tvirtinamas dušo sieneles ir kabinas. Gaminame iš skaidraus ar tonuoto
8-10mm. grūdinto stiklo.

stiklo remontas

Išsihermetino, sudužo ar įskilo stiklo paketas? Įtruko ar dužo stalviršis, lentynėlė, veidrodis, balkono stiklas, durų stiklas, spintos stiklas, vitražinis stiklas, šiltnamio stiklas ar bet koks kitas stiklas? Prašome su mumis susisiekti! Išmatuosime, pagaminsime ir sumontuosime stiklo gaminius greitai ir kokybiškai.