Paslaugos

paslaugos

Visos stiklinimo paslaugos vienoje vietoje!

 

Gamyba, montavimas, keitimas, remontas, restauravimas

 

Dirbame visoje Lietuvoje

24/7 avarinis servisas:
stiklo paketų keitimas
stiklo keitimas
stiklinimas

Teikiame visą parą veikiantį avarinį servisą po nelaimės, gamtos stichijos, vandalizmo ar po įsilaužimo padarytos žalos. Montuojamos apsauginės plokštės iškart po įvykio ir paliekama saugiai iki naujo stiklo gaminio sumontavimo. Bendradarbiaujame su visomis Lietuvoje turto draudimo bendrovėmis. Sutvarkome patirtą žalą ir dokumentaciją, be papildomų jums rūpesčių.

Virtuvės stiklo sienelės

Pagal jūsų pasirinktą spalvą dažyto stiklo ar šilkografija klijuotų virtuvės stiklo sienelių gamyba ir montavimas. Išmatuosime, pagaminsime ir sumontuosime įvairių dydžių, formų sieneles su kiaurymėmis rozetėms ir pritaikysime pagal jūsų virtuvės baldus. Gaminame iš veidrodžio, grūdinto stiklo arba negrūdinto spalvoto stiklo žaliavos.

Veidrodžio gaminiai:
individualūs veidrodžiai
tonuoti veidrodžiai
veidrodžių montavimas

Gaminame ir montuojame įvairių dydžių ir formų veidrodžius su kiaurymėmis. Gaminame įvairias vazas, padėklus, kolonas ir pan. Siūlome standartinius skaidrius, pilkai ar rudai tonuotus, išskirtinius kelių atspalvių sendintus veidrodžius. Kraštines apdirbime pagal jūsų poreikius - šlifuota, poliruota, facetas.

Stiklo turėklai

Gaminame ir montuojame įvairių dydžių ir formų lauko ir vidaus stiklo turėklus. Naudojame grudintą ar laminuotą, skaidrų ar tonuotą stiklą su kiaurymėmis. Pasiūlysime keletą tvirtinimo būdų pagal jūsų poreikius ir dizainą, kaip berėmes tvirtinimo sistemas ar su porankiais ir statramsčiais.

Dušo sienelės ir kabinos

Gaminame ir montuojame vonios kambario dušo sieneles ir kabinas. Pagaminsime įvairių dydžių, skirtingų formų, išskirtinio dizaino, bei skirtingais tvirtinimo būdais tvirtinamas dušo sieneles ir kabinas. Gaminame iš skaidraus ar tonuoto
8-10mm. grūdinto stiklo.

stiklo remontas:
stiklo paketų montavimas
veidrodžių klijavimas
vitražų restauravimas

Išsihermetino ar sudužo stiklo paketas? Įtrūko ar skilo stalviršis, lentynėlė, veidrodis, balkono stiklas, šiltnamio stiklas, durų stiklas, lango stiklas, spintos stiklas, raštuotas stiklas, vitražinis stiklas ar bet koks kitoks stiklas? Susisiekite su mumis! Išmatuosime, pagaminsime ir sumontuosime stiklo gaminius greitai ir kokybiškai. Bendradarbiaujame su visomis Lietuvoje turto draudimo bendrovėmis. Sutvarkome patirtą žalą ir dokumentaciją, be papildomų jums rūpesčių.